Bydlení

Mou prací je pomoci klientovi se vším, co souvisí se zajištěním jeho spokojeného bydlení. O co jde konkrétně?


  • Vyřízení úvěru - koupě nemovitosti je velmi často spojená s úvěrem v řádu milionů korun a navíc jde mnohdy o investici na značnou část života. Z toho důvodu je potřeba detailně probrat všechny aspekty a nastavit hypotéku tak, aby vyhovovala potřebám a možnostem klienta. 
  • Pomoc s výběrem vhodné nemovitosti - spolupracuji s několika realitními kancelářemi a nejsem tak ovlivněn nabídkou pouze jedné z nich. Má pomoc vypadá tak, že s klientem proberu, co od bytu či domu očekává, kde by se měl nacházet, jak velký a další detaily. Tyto informace (bez údajů o klientovi) poté konzultuji právě s realitními poradci a hledám pro klienta nemovitost, která nejvíce odpovídá jeho představám. U takto velké investice, mnohdy na 30 let, je výběr vhodné nemovitosti naprostou nutností.
  • Pomoc při jednání s úřady - Koupě či výstavba nemovitosti je bohužel spojená s návštěvou několika úřadů. U záležitostí, které to ze zákona umožňují, vyřídím toto "papírování" a návštěvy úřadů za klienta. Jde zejména o získání dokumentů z katastru nemovitostí atd. 
  • Kontrola kupované nemovitosti technikem - Ještě než vyhlédnutý byt nebo dům koupíte, máte možnost vzít s sebou na prohlídku našeho technika. Jde o člověka, který se ve stavebnictví pohybuje mnoho let a připraví pro vás zprávu, která bude obsahovat nejen viditelné vady na první pohled, ale i vady, které nejsou tak patrné. K tomu dostanete i vyčíslení, kolik budou stát nutné opravy s následujících letech. Takováto zpráva od odborníka pak může být podkladem při vyjednávání o snížení kupní ceny. 
  • Pojištění kupované nemovitosti - Součástí mých služeb je i pojištění nemovitosti, kterou si klient koupí. Klient se tak nemusí bát, že o své bydlení přijde v důsledku nenadálé události

Máte dotaz ohledně bydlení? Klikněte na tlačítko níže a rád vám pomohu.