Příležitost roku 2024 📈

Je pro vás zajímavý výdělek 20 000 Kč? Nebo 50 000 Kč? A co třeba 150 000 Kč? To vše jsou částky, které vám pomohu získat. A hlavně získávat pravidelně. 

Proč podnikat?

Denně vidím nespokojené zaměstnance. Zaměstnance, které od pondělí do pátku štve jejich šéf. Zaměstnance, kteří pracují na snech někoho jiného a ne na těch svých. Zaměstnance, kteří mají omezenou délku dovolené a nemohou si svůj čas plánovat podle sebe. Lidi, kteří nemají svobodu. A právě podnikání je cesta z tohoto kolotoče. A o tom, jak v podnikání uspět, něco vím. 

Proč dnes začít podnikat ve financích?

Ještě nikdy stát tak výrazně nepodpořil spoření a investování na stáří. S Dlouhodobým investičním produktem (DIP) přichází změna, která umožní každému využívat daňové výhody a zvyšovat tak hodnotu svého investičního portfolia. A to již od malých měsíčních částek.

Počet klientů, kteří potřebují s penzí poradit je jen v České republice přes 5 milionů. Oproti tomu je na trhu pouze 15 tisíc finančních poradců a z nich se jen část penzím věnuje. Pro nové poradce tak jde o obrovskou příležitost.

Na jedné straně pomohou lidem s jejich zajištěním, na straně druhé za to jsou skvěle zaplaceni.

Je pro vás zajímavý výdělek 20 000 Kč měsíčně? Nebo 50 000 Kč? A co třeba 150 000 Kč měsíčně? To vše jsou částky, které vám pomohu získat. Já, Honza Schwarzbach, ručím za skvělé vzdělávání, které povede k tomu, že dosáhnete svých cílů.

Kdo vlastně jsem?

Jsem Honza Schwarzbach a ve financích podnikám už 11 let. Za tu dobu jsem nasbíral spoustu zkušeností jak s vlastním obchodem, tak i s rozvojem mých lidí. Jako odborník na finance jsem také často zván do médií, například do České televize. Nejvíce se zabývám investicemi a hypotékami, ale svým klientům rád pomohu i s pojištěním a dalšími finančními službami. 

Co pro vás mám?

  • moje osobní know-how, díky kterému v podnikání uspějete
  • systém dalšího vzdělávání
  • férové nastavení provizí - budete velmi dobře ohodnoceni
  • unikátní systém na získávání nových klientů
  • růstové prostředí, kde se lidem daří
  • podporu ve vašem kariérním růstu
  • další benefity jako firemní dovolené atd. 

Kde budete brát klienty?

S mým týmem jsme vytvořili systém složený z deseti zdrojů nových klientů. Tento systém je v České republice naprosto unikání a může díky němu začít podnikat ve financích skutečně každý. Beze strachu o nové klienty. Jedním ze zdrojů jsou například kontakty z realitní kanceláře Century21 Indigo Reality, kterou spoluvlastním. Další zdroje vám rád představím na osobní schůzce. 

Jak začít?

Je to jednoduché. Zanechte mi na sebe kontakt a já se vám ozvu. Potkáme se osobně nebo na videohovoru a probereme, jak by naše spolupráce mohla vypadat. Pokud nám to oběma bude dávat smysl, posuneme se dál.

Chcete se o spolupráci pobavit více?

Zanechte mi na sebe kontakt a brzy se vám ozvu.